1 / 2
Превод од АНГЛИСКИ на МАКЕДОНСКИ и обратно
По Договор
21.03.2023 08:05

Скопје Центар / Скопје

Дипломиран професор на катедрата за англиски јазик и книжевност и постојан судски преведувач врши:

- Брз и квалитетен превод од англиски на македонски јазик и обратно на стручна литература од различни области и за различни цели, во зависност од вашите барања и потреби.
- Превод на секаков вид документи за кои е потребен печат од овластен судски преведувач.

Професионален пристап, квалитетна услуга и целосно придржување до договорените рокови. Загарантирана дискреција и заштита на сите доверливи информации и податоци.

Цената за превод зависи од бројот на страни и комплексноста на самиот превод.

Телефон за контакт: 075/ 504-015

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам