1 / 8
Golf 6 2.0 tdi 2009
8.600 €
Цената не е фиксна
05.12.2021 13:44

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf 6 2.0 TDI kraj 2009 god.,103 KW (140ks ) boja siva metalik so 6 brzini racen. Pominati 280xxx so servisna knishka
kolata e so full oprema,greaci na sedista alcantara so gti felgi r17 i novi gumi viking 225 45 17,so 5 sedishta fabricni zatemneti stakla (A -test) parking senzori napred nazad ( sam se parkira ) servisirana e redovno od ovlasten serviser VW CENTRUM COO TETOVO .registrirana e do 27.10.2022 so zelen karton
za cenata moze da se dogovorime ima uste malku prostor - kontakt lice Gajur 070-329-754

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NASIR
Потврден огласувач
070886007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам