ИТНО!!!! Се продава куќа во стариот дел на Охрид.
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 08:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Боро Шаин 36 Охрид

Се продава куќа во стариот дел на Охрид. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН
075 298-388 Климе

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
076 431393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам