1 / 11
Se prodava kuķa
170.000 €
04.07.2020 10:39

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

337 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

leska

Se prodava kuķa 337 m2 blizu centar 5 minuti renovirana pred edna godina.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Imerli
Потврден огласувач
072260015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам