1 / 1
ЕСЕИ, СЕМИНАРСКИ, ТРУДОВИ И ПРЕВОД НА АНГЛИСКИ ЈАЗИК
По Договор
21.03.2023 08:05

Скопје Центар / Скопје

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност и постојан судски преведувач врши:
- Изработка на сите видови семинарски, училишни состави и есеи, истражувачки трудови и PowerPoint презентации на англиски јазик.
- Брз и квалитетен превод од англиски на македонски јазик и обратно на стручна литература од различни области и за различни цели, во зависност од вашите барања и потреби.

Професионален пристап, квалитетна услуга и целосно придржување до договорените рокови. Загарантирана дискреција и заштита на сите доверливи информации и податоци.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам