1 / 12
FOTO-TOTO Profesionalna fotografija so digitalna oprema i vi
1 €
07.12.2021 18:15

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FOTO-TOTO
Profesionalna fotografija so digitalna oprema i video zapis so SONY kamera, dron i kran

Kompletni paketi za svadbi:
1. Standarden paket foto i video (dobivate 2 kompleta DVD od vasata svadba obraboteni i suroviot materijal, cd so namalena rezolucija so site fotografii od vasata svadba i DVD slide show so vasite najubavi fotografii
2.Jip Kran paket
3. Snimanje so 2 kameri
4. Samo snimanje so edna kamera
5. Samo fotografiranje (komplet fotografii vo originalna rezolucija izrezani na CD ili DVD)
6.Snimanje od vozduh so quadcopte

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Снимање, сликање, Фото ,Видео студија

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070/279-231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам