Logo

range rover 3.6 disel god 2007 zamena motor kola

Број на оглас: 3504699 | Објавен на: 22.02.2020, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 250 kw / 340 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


range rover 3.6 disel god 2007 reg zelen karton vo exstra sostojba moze zamena za motor kola moze i 2 koli
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач