1 / 7
yamaha mayesty 125 cc
1.400 €
Цената е фиксна
06.10.2020 20:18

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

mayesty

Километри:

20000

se prodava yamaha majesty extra zacuvan motorot se gleda i na slikite sve si funkcionira ne e otvaran nikogas na mk tabli zvonete na ovaj broj 075 251 346

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

avtomobil
Потврден огласувач
075251346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам