1 / 11
Detski velosipedi
110 €
25.09.2022 16:36

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedi od uvoz ispravni, servisirani ceni od 3000 do 9000den.
Razni modeli i golemini

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075814155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам