SE PRODAVA kukja vo Valandovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2020 10:40

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ilindenska

Se prodava kukja vo Valandovo. Cena po dogovor. Broj za kontakt 075 908090

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lela
Потврден огласувач
075908090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам