1 / 3
Професионална шминка
500 €
Цената е фиксна
05.02.2020 09:59

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Закажете ја вашата професионална шминка за секоја прилика на 📞072/779/779.
Шминка без трепки 400 ден
Шминка со трепки 500 ден
Можност за услуга и на ваша локација

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
072779779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам