1 / 5
Куќа во Радожда на многу добра локација
45.000 €
Цената е фиксна
01.06.2021 12:30

Струга / Струга

Број на соби:

8

Квадратура:

121 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

110 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

с. Радожда

Се продава Куќа во Радожда на многу добра локација За Повеќе информации јавете се на бројот

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Danica
Потврден огласувач
078447190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам