1 / 3
usb zvucna kartica
200 МКД
10.03.2022 16:20

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Ako ne raboti zvucnata karticka na vasiot desktop ili laptop kompjuter ova e resenieto.
-novi!
-prajcame po kargo niz cela mk
-tel za kontakt : 076 666 533

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

kamen za brusilica za secejne

650 МКД

prodolzen kabel

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам