1 / 2
50 пара навлаки за перници
11.000 МКД
Цената е фиксна
09.02.2020 20:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 50 пара бели памучни навлаки за перници со димензии 50х70, со патентен затворач, од кои 30 пара се испечатени, а 20 пара не се испечатени. Навлаките се погодни за продажба во бутик или за онлајн продажба.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Kate
Потврден огласувач
077949418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам