1 / 2
Propolis kapki i sprej 25% 30ml
120 МКД
Цената не е фиксна
16.03.2022 07:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 25% rastvor od propolis vo sisenca od 30ml kako:
- Kapki - 120 denari.
- Sprej - 140 denari.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075751479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам