1 / 6
Kamion so kran Man&Palfinger
1.111.111.111 €
Цената не е фиксна
27.11.2020 16:07

Струга / Струга

Se prodavat kamion so kran palfinger vo odlicna sostojba mozit da se proverit vo sekoe vreme uvozen od Svajcaria Ekstra Cena ...

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам