1 / 2
PLACEVIII!!!
12 €
Цената не е фиксна
23.02.2022 23:42

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4538 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE (PLACEVI) VO BLIZINA NA GABER IGRALISTETO VO VATASA SO CISTI DOKUMENTI...CENA 12 EVRA M2
KONTAKT: 071/219-650

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

edsrghdx
Потврден огласувач
071/219-650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам