1 / 1
Se prodava niva
35 €
06.02.2020 13:12

Тетово / Тетово

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva vo S.Trebos 8000 m2 izleguva na pat, vo blizina na Veze shari
Cena 35 evra po m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078335008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам