1 / 1
CORECA P9 FOOD CABINET
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2020 11:01

Аеродром / Скопје

Se prodava skoro nov, malku koristen CORECA P9 FOOD CABINET.
Model : P9 - L06d-L06m
Compatibility : 8 trays
Power : 2kW - 230-1N
Weight :63
Size : 920 x 830 x 860
Stainless steel
- 400 x 600 tray compatible
- Space between trays 75 mm

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Meto
Потврден огласувач
070512400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам