1 / 11
Apartman za nokevanje
1.200 МКД
Цената е фиксна
09.01.2023 10:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Кочо Рацин 42 Битола

НА ДЕН:
ЦЕНА ЗА 1 лице = 900 ден.
ЦЕНА ЗА 2 лица = 1200 ден.
ЦЕНА ЗА 3 лица = 1800 ден.
ЦЕНА ЗА 4 лица = 2200 ден.
ЦЕНА ЗА 5 лица = 2700 ден.
Станот е нов и хигиената е најприоритетна има варијанта за 4 поединечни кревети или за 2 брачни во зависност од вашите потреби. Идеално за преноќување на група, фамилија, туристи, работници и сл. ЗАБАВИ НЕ СЕ ДОЗВОЛЕНИ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
075205802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам