1 / 6
Se prodava inventar za kafulinja
400 €
Цената не е фиксна
06.02.2020 20:15

Кичево

Se prodava inventar za kafic koristen.
Dve separinja, 20 fotelji i 4 masi.

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Medi
Потврден огласувач
077879673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам