1 / 6
Samsung Galaxy s9 edge DUOS
250 €
Цената не е фиксна
07.03.2020 12:49

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy s9 edge duos

Боја:

Purple

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Samsung Galaxy s9 edge duos so 6 meseci garancija + zastitna maska 360°. Povekje informacii na 078941299

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Blagica
Потврден огласувач
078941299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам