1 / 12
Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..
1 €
Денес 12:58

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako novi koli so mnogu oprema...So site plateni davacki do registracija..
-- Uvoz od Italija - Germanija...
--- Rabotime samo so dizel koli..
-- Od 2002/2003 godina pa nagore...
- Audi - A3 , A4 , A5 , A6 , A7..
- Bmw - 318 , 320 , 525 , 530 , Bmw X1 , X3 , X5..
- Mercedesi - A - B - C - E klasi , ML 320..
- Vw Passat - CC - B5 - B6 , Vw Tourani , Vw Golf 4-5-6-7 , Vw Golf 5 Plus , Vw Polo , Vw Tiguan , Vw Sharan..
- Opel - Insignia , Antara , Astra , Corsi , Meriva..
- Fiat - Grande Punto , Bravo , Stilo , Fiat Sedici..
- Seat - Leon , Ibiza , Altea , Alhambra..
- Alfa Romeo - 147 - 159..
- Peugeot - 206 - 207 , 307..
- Nissan Qashqai , Nissan Juke..
- Ford - Focus , Fiesti , Fusion , Kuga , Focus C-max..
- Škoda - Octavia , Fabia..
- Tojota - Yaris , Urban Cruiser , Rav 4..
== SO EXTRA DOBRI CENI === BEZ ZAMENI SAMO KES..
Za poveke info zvonete na tel: 071-555-599.. Moze i na viber da pisuvate...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам