1 / 5
Куќа во јени маале
1 €
01.02.2023 15:06

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Коста Абрашевиќ 10

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќан,стан или викендица.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
077983003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам