1 / 3
Detska kolicka - Chicco Urban Plus
8.000 МКД
Цената е фиксна
11.01.2023 16:54

Карпош / Скопје

Komplet kolicka so transporter i adapter, kupena vo EnciMenci.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070271950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам