Se bara devojka za rabota vo Salon za ubavina
15.000 МКД
Цената не е фиксна
18.02.2020 22:19

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Salon za ubavina bara devojka za rabota za kozmeticki uslugi ,salonot se naoga vo Kisela voda ....

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Olivera
Потврден огласувач
077733132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам