1 / 6
Apartmani , studio , apartman , sobi , Ohrid , centar , stan
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 11:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

29 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Partizanska 3

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на 40м до плоштад, езеро и влезот во стариот дел на градот, одма до ноќниот клуб Куба либре-Хавана. Располагаме со студија и апартмани. Комплетно се опремени со: клима , ТВ со кабловска, бесплатен интернет, паркинг, фен, крпи , пешкири , чаршафи,балкон...
Цените се по договор во зависност од должината на престојот и периодот. инфо 071 855 800
12 - 20 евра по особа на ден
071 855 800

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам