1 / 8
Viluskari JUNGHEINRICH
1 €
03.06.2020 09:11

Гевгелија / Гевгелија

Prodazba na polovni viluskari
- jungheinrich EFG 220 , elektricen - godina na proizvodstvo 2014. 7500 eur + ddv
-jungheinrich TFG430s , godina na proizvodstvo 2014. - 12.000 eur + ddv
- jungheinrich Swift model elektricen.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам