1 / 6
Sendvicara Big Pi Vrabotuva !!!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 09:53

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Сендвичара Big Pi лоцирана до каналот на Билјанини Извори има потреба од персонал
Бургер Мајстори со минимум работно искуство од 2 години брзи вешти во својата професија !
Плата одлична !!!
Топол оброк и бонуси .

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petreski
Потврден огласувач
075360121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам