1 / 2
Се продава француски лежај - спална
7.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2020 16:15

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава француски лежај - спална.

Категорија: Останато

Се продава од:

Вања
Потврден огласувач
075403119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам