Logo

Laguna

Број на оглас: 3508599 | Објавен на: 29.02.2020, 07:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za malo za pocetnik nad 2005 so doplata

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Slavco

Потврден огласувач