1 / 5
Peugeot 206 2.0 HDI
1.400 €
Цената не е фиксна
23.02.2020 13:00

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo ispravna sostojba
Napraven redoven servis
So full oprema
Kontakt samo na viber.078 386 183

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zanko
Потврден огласувач
078386183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам