Logo

Se izdava stan

Број на оглас: 3509447 | Објавен на: 02.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: N Radisani

Цена: 110 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan 45m2 vo novogradba, naselba Radisani. Pristap do internet po dogovor.
Kontak telefoni: 022672110, mobilen 070754606

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач