1 / 7
Izrabotka na trpezariski masi
1 МКД
Цената не е фиксна
08.08.2022 11:26

Струга / Струга

Proektiranje i izrabotka na trpezariski masi od metalna konstrukcija i plotna od iverica/medijapan.
Dostava do site gradovi po kargo. Dimenzii po izbor.

Cena po dogovor vo zavisnost od materijalite.

Kontakt: 075/265-996

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

james
Потврден огласувач
075265996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам