Logo

Fiat Multipla Zamena za dve vozila

Број на оглас: 3509861 | Објавен на: 27.03.2020, 02:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat Multipla 1.9jtdm noviot motor so 8v 120ks vo extra sostojba smeneto maslo,rebrasti,termostat,prednica,4 novi gumi ni tropka ni krcka moze zamena za dve poevtini postari vozila ili za limuzina ponudete registracija do 12.10.2020
Cenata e za kes!!!!

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач