1 / 6
Kanterica za pravolinisko i krivolinisko (kruzno) kantiranje
900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 17:07

Охрид / Охрид

Se prodava kanterica za pravolinisko(normalno) i krivolinisko (kruzno) kantiranje.

Kantericata e mnogu malku koristena, a toa moze da se vidi i na slikite. Vo odlicna sostojba i spremna za rabota.

broj za kontakt:
072/277-984 ili 071/231-161
ili kosta.mitreski@hotmail.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
072277984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам