SE PRODAVA KUKA 260m2 ul. Karl Marks
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2020 05:58

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Karl Marks

Se peodava kuka 260m2
Na ulica Karl Marks

Info na 078-533-400
Info na 078-533-400

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078368010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам