1 / 7
Се продава дуќан !!!
1 €
Цената не е фиксна
23.10.2020 10:44

Штип / Штип

Квадратура:

7 m²

Греење:

Нема

Се продаваат дуќани во населбата 8-Ноември. Дуќаните се наоѓаат на улица Енгелсова веднаш до Пакет маркет и Јуки.
Цена по договор!!!
Информации на 078 206 540 !!!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078231683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам