1 / 11
VW JETTA 2.0 TDI 143KS EURO 5 2009GODINA
2.300 €
18.04.2021 10:09

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Vw jetta 2.0tdi 143ks euro 5 2009 godina
Desna strana volan

078389321

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078389321
Испрати Е-маил до огласувачот