1 / 12
Se izdava Apartman
25 €
19.05.2022 16:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.dimitar vlahov

Se izdava Apartman za 2 osobi,kompletno opremen so privaten parking pred zgrada! Lokacija pozadi Opstina Ohrid! Tel za kontakt 078281540
078281540
078281540

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
078456689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам