1 / 10
Bmw A320
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2020 18:45

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Broj za kontakt:
075-712-739

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
075712739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам