1 / 3
audi a4 1,9 dizel
2.500 €
Цената е фиксна
21.02.2022 08:27

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

audi a4 1,9 dizel 96 god 255000 km vo odlicna sostojba registrirana 2.500 E tel 070 999 218 k.k delcevo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krume
Потврден огласувач
070999218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам