1 / 8
Skoda SuperB 2.0tdi
9.000 €
Цената е фиксна
04.07.2022 15:24

Охрид / Охрид

Марка:

Skoda

Модел:

Superb

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god.
NEUVEZUVANA KUPENA VO MK. realni 240iljadi i redovno servisirana ,napraven golem servis ulje filtri, kaisi CONTINENTAL zategaci vodna pumpa , sega zamenet nov varijabilen zamaec , potisna lamela LUK , novi gumi letni i zimski continental , plocki .zelen karton , zatemnati zadni stakla so atest ,bukvalno vozilo bez mana !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070979391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам