1 / 2
Prodavam set kumplug za Pezo , Citroen 1.6 tdci
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2021 21:57

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Prodavam poloven zamaec , potisna , lamela za Pezo , Citroen ili Ford 1,6 TDCI , delovite se vo super sostojba. Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075446987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам