Restoran Stanica ima potreba od pica majstor i skaradzija
30.000 МКД
15.02.2020 11:14

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potreben e pica majstor i skaradzija za redoven rab. odnos odlicni uslovi pocetna plata 30.000 den.
Lice za kontakt: velimir 070 237-822

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dalibor Ilievski
Потврден огласувач
070250435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам