1 / 5
Peugeot pezo 206 1.4hdi 68 ks. 2004 god..Delovi.
1.100 €
Цената не е фиксна
15.02.2020 17:42

Пехчево / Берово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Pezo 206 1.4 Hdi dizel 68ks. 2004 godina.Moze i del po del a moze i celo..Cenata so ja pisuva e za cela kola..
Zdravi delovi ima...
- Motor pali bez problem..
- Desni vrati..
- Leva zadna vrata..
- Zaden kapak za bagaznik..
- Zadni stopovi/farovi..
- Preden lev far..
- Predni i zadni sedista..
- Volan..
- Desen retrovizor..
- Site 4 stakva i zaden..
- Gumi so celicni bandazi komplet..
Za poveke informacii zvonete na tel: 076-318-838..
Viber: 070-814-964..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам