1 / 2
NOVA BOCA ZA PLIN
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2020 20:21

Битола / Битола

SE PRODAVA BOCA ZA PLIN EDNAS NAPOLNETA SKROZ ISPRAVNA!
SO GORILNIK KOMPLET!

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

VLADE
Потврден огласувач
070312153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам