Logo

Baram Fasaderi za rabota vo Hrvatska

Број на оглас: 3511714 | Објавен на: 27.02.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se Baraat Fasaderi za rabota vo hrvatska koi znaat da rabotat fasada stiropor i kamena volna za poveke info samo na 078 245 758 Dimitar ili na (VIBER) 385 91 621 3492

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач