1 / 4
Чамец за продажба
560 €
11.02.2020 22:11

Аеродром / Скопје

Се продава чамец Sport Belgrad со четири комори и Yamaha 5 двотактна.Може да се купат и одделно.Цената прикажана е за двете

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070630554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам