1 / 4
opel zafira 2,2 dizel
2.800 €
Цената е фиксна
21.02.2022 08:27

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

opel zafira 2,2 dizel 2005 godina 240000 km siva boja met . tel 070 999 218 delcevo k k - cena 2800 e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krume
Потврден огласувач
070999218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам